Параван/душ кабина

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.

Параван/душ кабина

Мнениеот mihaela123 » Сря Авг 09, 2017 6:38 pm

Здравейте! От няколко дни имам колебания. Много се чудя дали да си взема параван или душ кабина. Кое от двете според вас има повече плюсове? Знаете ли магазин, където да правят душ кабини/паравани по поръчка?
Аватар
mihaela123
Kъсо кафе

Години: 32

Re: Параван/душ кабина

Мнениеот dancheto » Чет Авг 10, 2017 10:05 am

Душ кабината ти е готова и е удобство, но с времето поддушовото корито ще се смачка и ще започне да се чупи...ако решиш да слагаш душ кабина задължително си сложи под поддушовото корито теракот и там да имаш, защото един ден като сменяш или махаш душ кабината ще издирваш от същите плочки които ти са на пода, но няма да ги има защото постоянно излизат нови модели и старите отпадат.....това ти е съвет понеже съм в този бранш и виждам какво търсят при нас хората, издирват от същите плочки, но те вече не ги произвеждат... или ако майстора не иска да слага отдолу под коритото плочки си ги купи все пак, един ден да са готови като ти потрябват......иначе ако си направиш изцяло и пода с плочки, там където ще ти е душа и си решила да е параван, има вариант на фирма Фат - прагове в различни размери и цветове. Това е готова преграда която се лепи направо на пода върху плочките и отгоре върху нея или си слагат завеса или параван по поръчка....но предварително все пак трябва и там да имаш подов сифон за да се оттича водата.
Заповядайте в групата!
https://www.facebook.com/groups/1742382206079869/
независим дистрибутор на АкваСорс 0894222659
http://aquasourcebg.com/shop/index.html?ref=50062055
http://zazdrave.net
Аватар
dancheto
Кафе машина

Мнениеот Tanet » Чет Авг 10, 2017 10:29 am

Ние предпочетохме душ преграда и стана доста практично. Преградата струваше 520лв. Ето така се получи.

Изображение

Изображение
"Истинските неща в живота, не са нещата"
Изображение

градинките на "утринния покой"
Аватар
Tanet
Кафе машина

Години: 46

Мнениеот Di_Va » Чет Авг 10, 2017 1:26 pm

Танче, много хубаво е станала, а предполагам е практично и удобно и за ползване, и за поддръжка!
Михаела, аз горещо ти препоръчвам параван или някаква преграда, с душ кабините сме имали само проблеми, едната дори е демонтирана вече :mrgreen: . Според мен, от практична гледна точка, душ преградата е по-добрият вариант, а от естетична - също :dovolen: !
Di_Va
Кафе машина

Години: 53

Мнениеот patrisiq22 » Чет Авг 10, 2017 4:56 pm

Аз също те съветвам да си купиш параван. В ....... предлагат паравани по поръча. Определено параванът е по-добрият избор, по-удобно е и лично според мен е по-просторно.
Последна промяна denitsavm на Пон Авг 28, 2017 9:57 pm, променена общо 1 път
Причина: линковете са с цел реклама
Аватар
patrisiq22
Kъсо кафе

Мнениеот mihaela123 » Нед Авг 13, 2017 9:00 pm

Поръчахме параван. Надявам се да сме направили правилния избор :)
Аватар
mihaela123
Kъсо кафе

Години: 32

Назад към Дом, дизайн, домакинство