Моето предизвикателство!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим

Re: Моето предизвикателство!

Мнениеот lenuza73 » Нед Окт 30, 2016 5:48 pm

Пепеляш ,прочетох ,че няма да можеш да дойдеш на срещата :hmmmmmm: жалко ..
Разгледах всичко и много ви се радвам :ieeee: много кипричка е къщата вече и градината подредена ... и барбекюто готово :tzvetentze: Браво ,бързо действате :gush:
Аватар
lenuza73
Кафе машина

Години: 43

Мнениеот Kaira » Пон Яну 02, 2017 12:46 pm

Честита Нова година, Пепеляшка!!! :gush:
Посрещни я с радост, изживей я с любов и я изпрати с успехи!!!
Късметът и здравето да бъдат постоянни гости в дома ти!!! :liubov:
Изображение
Kaira
Кафеджия/Кафеджийка

Мнениеот Тутти » Пон Яну 02, 2017 5:12 pm

Пепеляшче.2017 година да ти носи много обич,много радост и здраве.Нека има едно или повече нови кученца при вас и нека постигнете още по-забележителнен напредък с двора и къщата.Поздрави и твоите близки хора.Любовта да ви обгръща всеки миг.
Аватар
Тутти
Кафеджия/Кафеджийка

Мнениеот pepelqshka71 » Нед Апр 02, 2017 3:37 pm

Привет от моя двор пролетно. Все още не е китно като вашите градини, но опита учи. Мен научи, че не са нужни скъпи и извратени :lol: растения, за да изглежда красиво мястото. След като хвърлих маса пари за изчепени растения сега обикалям дворовете на бабите и си прося бабешки кокичета, нарциси и лалета. Всичко що купих и набодох за тези четири години, цъфтя само първи сезон и после нъц :cry: . Сега при мен цъфтят цветета подарявани ми от вас и такива дето есента си донесох от село. Ето малко снимки.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Имам и иглики, но бягам в другата тема.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Баш кафе майстор

Години: 45

Мнениеот mija » Нед Апр 02, 2017 4:07 pm

Много ти е красиво :angelche:
Аватар
mija
Кафеджия/Кафеджийка

Мнениеот pepelqshka71 » Нед Апр 02, 2017 4:32 pm

Благодаря Мия. Слагам и малко панорами
Изображение

Изображение

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Баш кафе майстор

Мнениеот Margaritenia » Нед Апр 02, 2017 4:44 pm

Пепеляш, супер е! Къщата завършихте ли я или само така изглежда на снимките?
Страхотна промяна, наистина:)
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Margaritenia
Кафеджия/Кафеджийка

Години: 38

Мнениеот Emilly1212 » Нед Апр 02, 2017 5:05 pm

Много е красиво! :tzvetentze: Цветята са прекрасни, а от панорамите се вижда колко е хубаво навсякъде. :tzeluvka:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафеджия/Кафеджийка

Години: 44

Мнениеот pepelqshka71 » Нед Апр 02, 2017 5:40 pm

Благодаря ви момичета. Къщата е завършена от вън. Вътре сме почти готови. Остана банята и довършителни работи по другите стаи. Поръчала съм и мебели, но идват на части. Ето малко
Кухнята
Изображение

Изображение

Онзи ден дойде кухненското обзавеждане и сглобихме до някъде. Мебелите са по поръчка, тъй като размерите са различни.
Изображение

Спалнята чака мебелите
Изображение

Освен банята, остана да купим слънчевия панел и бойлер дето да се връзва на панела и парното, да се направи банята и сме там. По план до края на май месец трябва да се пренесем, но плановете винаги ми се разминават :angelche: Втория етаж ще го правим като се пренесем, че ми е много трудно да притичвам на две места. Нямам превоз и направо се абонирах за такситата :oops:
Като стане ще бия барабана :lol:
Аватар
pepelqshka71
Баш кафе майстор

Мнениеот pepelqshka71 » Нед Апр 02, 2017 5:53 pm

Я да сложа едно преди и след

ПРЕДИ
Изображение

СЛЕД (снимката е от есента)
Изображение

А тук ММ ми слага закачалката, която си купих. Такива закачалки имахме две на село и като продадохме къщата, не взехме нито една. Най вероятно новите собственици са ги изгорили, а аз се принудих да си купя от ОЛХ :ufff: . Ама нищо де, мерак се гаси с пари :angelche:
Изображение
Аватар
pepelqshka71
Баш кафе майстор

Мнениеот libra » Нед Апр 02, 2017 5:54 pm

Добре,добре върви!Вие къде ще живеете -в новата или старата къща?
libra
Чист кофеин

Мнениеот pepelqshka71 » Нед Апр 02, 2017 6:07 pm

Либре разсмя ме :tzeluvka: . Старата къща сега е спалнята ми от новата. Пристроихме си баня и кухня с трапезария и същото на втория полуетаж. Дали се изразих така, че да ме разберете :hmmm:
Това малко къще, което заварихме е стая 4 на 4 с мазе и таван. Мазето стана котелно, покрива го бутнахме и дозидахме да стане къща като за двама бъдещи пенсионери (аз и ММ). Втория полуетаж се получи в процес на изграждане и така сега ще си имам и място за гости. Дали децата или мили съфорумки, всички ще са добре дошли..
Аватар
pepelqshka71
Баш кафе майстор

Мнениеот Гео, граф » Нед Апр 02, 2017 6:20 pm

Пепеляш, такава любов струи от всичко, което сте направили :slove: ! Защото най-сладко е когато сам си го сътвориш, по себе си съдя. А градината все по-хубава става - дали са маркови или бабешки, важното е да ти е топло на душата на теб :nod: :tzvetoman:
''Защото да се живее е приключение опасно, несигурно и вредно, но пък приятно.'' - Мимет
Снимките ми!

И пътя е хубав, и пристигането е безкрайно.
Днеска го сАдим, утре го кОпам :-)
Аватар
Гео, граф
Чист кофеин

Години: 54

Мнениеот libra » Нед Апр 02, 2017 6:22 pm

Честно казано ,малко не схванах ,но добре че помня първоначалното положение. ;) На мен много ми харесва вашия имот,работливи сте и ви се получава. :stiskam:
libra
Чист кофеин

Мнениеот calico » Нед Апр 02, 2017 6:28 pm

Оо, Пепеляш, мерси за панорамите. Помня аз как беше и какъв труд хвърлихте по двора, станал е завършена градина :daaa:
Браво на вас. Всичко е хубаво.
А за бабешките цветя - ти си умно момиче, навреме си се усетила, аз сгрях по-бавно. Нооо...все пак си трябват някои странни неща, не може без тях...Къде иглолистни, къде нещо тревисто на точки :lol: просто за крастата.
Много е хубаво. Белите анемонета са прекрасни :potekoha:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман

ПредишнаСледваща

Назад към Нашите албуми