Веранди, патио, барбекю, открити дневни и пр.

Веранди, патио, барбекю, открити дневни и пр.

Мнениеот calico » Пон Апр 23, 2012 9:30 am

нямаме такава тема, пък винаги е добре да има :angelche:, за идеи и за оплакване на окото

аз нали си падам по разни кътчета за присядане и прилягване ; за начало няколко снимки от нета, а после и наши ще има, :mrgreen:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Моят селски двор
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман

Re: Веранди, патио, барбекю, открити дневни и пр.

Мнениеот calico » Пон Апр 23, 2012 9:38 am

и още...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Моят селски двор
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
Аватар
calico
Наркоман

Мнениеот iana_hk » Пон Апр 23, 2012 1:51 pm

Лелееееееееее, колко е красивооооооо :ieeee:
iana_hk
Кана кафе

Мнениеот serena » Пон Апр 23, 2012 4:52 pm

Ех, наистина е много красиво! Аз съм голям любител на големите тераси и веранди, ако имах веранда, сигурно щеше да е отрупана с цветя и за посядване да има само едно мъничко местенце за мен и котаците. Тъкмо вчера гледах проекти за сглобяеми дървени къщи, някои от които бяха с френски прозорци и веранда, и си мислех как бих я наредила. А пък какви олеандри има на последната снимка :potekoha: :potekoha:
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
serena
Кана кафе

Години: 43

Мнениеот ra4eto » Вто Апр 24, 2012 9:44 am

Приятна почивка :liubov2: Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
ra4eto
Кафевар/ка/

Години: 35

Мнениеот ra4eto » Вто Апр 24, 2012 10:01 am

Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
ra4eto
Кафевар/ка/

Години: 35

Мнениеот calico » Вто Апр 24, 2012 10:03 am

на всяко едно от тези местенца мога да живея :angelche:

идеята ми обаче беше също и да показваме тук нашите летни кухни, барбекюта, открити дневни, кафеени кътчета, и пр.

аз бих сложила снимки от моята лятна кухня под навеса, обаче сега там е натурийник защото ще има ремонт :ieeemyzh: , откога врастя за него.

освен това ще правя още едно кътче до западната стена на къщата, нещо като малко вътрешно дворче с размери 3х2 метра, с малка пейка за 1 човек или кафе за двама, та ще имам може би нещо за показваме ама чак лятото или есента.
вие обаче имате нещо готово, няма начин, всеки с градинка има лятна дневна, хайде моля показвайте че да крадвам идеи

щото тез на красивите снимки мнооого скъпи, няма да мога такива да направя :|
Моят селски двор
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
Аватар
calico
Наркоман

Мнениеот ljuboznatelna » Вто Апр 24, 2012 10:50 am

Ами след тези красоти сигурно малко хора ще се престрашат да покажат....То и натурии липсват, и снимката му снимка....
Градим в момента такова кътче, но сме далече от довършване, като се има предвид с колко много неща сме се захванали едновременно.Имаше срок за барбекю Гергьов ден, майстора иззида каменна стена на прилична цена, обаче за огнище с пещ поиска много пари, а работата е по-малко и по-лека от стената, май ще си го правим. Което ще рече, че Гергьов ден няма да е пусков :(
Изображение
Аватар
ljuboznatelna
Кафе машина

Години: 43

Мнениеот desiyoto » Вто Апр 24, 2012 11:18 am

Калико ,моето е показвано много пъти-съвършенно просто-поляна с маргаритки,орех и маса с чадър :D , та няма какво толкова за показване :nod:
Аватар
desiyoto
Баш кафе майстор

Години: 44

Мнениеот calico » Вто Апр 24, 2012 11:32 am

ljuboznatelna написа:Ами след тези красоти сигурно малко хора ще се престрашат да покажат....То и натурии липсват, и снимката му снимка....
Градим в момента такова кътче, но сме далече от довършване, като се има предвид с колко много неща сме се захванали едновременно.Имаше срок за барбекю Гергьов ден, майстора иззида каменна стена на прилична цена, обаче за огнище с пещ поиска много пари, а работата е по-малко и по-лека от стената, май ще си го правим. Което ще рече, че Гергьов ден няма да е пусков :(

Люб, вие сте сръчковци и двамата, ще си направите огнището сами, и да не е за Гергьовден пак ще стане. :daaa: :daaa: ще чакаме снимки

ето я моята лятна кухня миналото лято, сега ще има ремонти там Изображение

и частта наляво от масата
Изображение

нямам обаче дневна с диванчета и разни такива екстри, нямам и къде да ги разположа
Моят селски двор
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
Аватар
calico
Наркоман

Мнениеот dancheto » Вто Апр 24, 2012 11:39 am

Те, такава лятна кухня искам, обаче няма къде! Няма да ти трябват диванчета, не сме научени да седим на тях, трябва да се чопли нещо! Току седна и хайде пак- видя нещо за чоплене, стана...а ти си същата предполагам! Ще снимам и аз моя навес.....ако може така да се нарече, стига да хвана детето да го направи, че аз тия снимки.... ;)
Аватар
dancheto
Баш кафе майстор

Мнениеот helan » Вто Апр 24, 2012 2:15 pm

Тази тема ми е като по поръчка.На тате козарника вече 5 години трябва да се префасонира в навес.Ще го снимам в сегашната му прелест натурия и половина.Хич даже не ме е срам да го покажа защото с ваша помощ ще го направим чудно място за кафе.Ще приемам идей всякакви.
helan
Виенско кафе

Мнениеот calico » Вто Апр 24, 2012 10:10 pm

Хелън, показвай, тъкмо ще се настроим за такива работи

сега нямам апарат, но в почивните дни ще заснема цялото преустройство на навеса- лятна кухня.
той е с размери 6х4 метра, и сега ще отделяме едно парче от него, около 2 метра, и ще остане около 4х4м. Мъжът ще прави там гардеробна, това е по мое желание ,, и го навих най-накрая. Къщата ни е твърде малка и имам едно гардеробче, което е доникъде, а място няма. Той пък каза че ще го напарви само ако си сложи и легло вътре, да имал къде да се отделя като дойдели децата и станело твърде преселено. Спазарихме се и сега ще имам надявам се, гардеробна с легло :ieeemyzh:
Моят селски двор
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
Аватар
calico
Наркоман

Мнениеот dal » Вто Апр 24, 2012 10:27 pm

тук за сега мога да покажа крив бетон излят на плоча , всичко друго са рисунки , спорове и много кокорене , докато всеки си развива аргументите :mrgreen: обаче понеже сме бързаци , ше ви държа в течение
Изображение
Изображение
не знаем даже дали ще има стени , колко и къде ще е отворено към градината
утре ще напускам разни фотки дето съм ги събирала в една папка , тъй за идеи поне , някой детайл
не знам що се е хванал първо да ми слага шкаф с мивка :hmmm: тва мъжете са хрумки странни понякога ...
, като няма навес още даже , даже и вода не е изкарана баш до там , и ток няма :shock:

искам да ми е отворено , да не ме вали , да имам ток , да имам груби каменни плочи долу , да имам маса и столове ковано желязо с възглавници в резеда розово и екрю , кръгъл такъв метален увиснал над масата като полилей и на него да навеся сухи цветя и билки на снопчета , прост котлон с гьоз да пека чущки от градината а не керамика котлони ,каменна мивка груба да измия една купа домати от двора и на чупката о стената на съседа да вържа два хамака , и да ми цъфтят розите и китките , да слушам птиците как пеят и да си гледам лакирания палец на левия крак .....пък :angelche: :nod:

е такива Изображение
и така да виси /може и много по-просто /Изображение
Последна промяна dal на Вто Апр 24, 2012 10:50 pm, променена общо 1 път
http://dalya.snimka.bg/?user,albumsвсички албуми
препоръчани сайтове на приятел :
http://cvete.eu/
http://spravedlivost.eu/
http://margaritaflowers.eu/
dal
Наркоман

Мнениеот calico » Вто Апр 24, 2012 10:39 pm

ама Дал, ти изобщо не трябва да го затваряш това място. При теб нямам как да се получи без да загуби гледка и красота- от едната страна градината, от другата това дърво, ми как да затвориш.
вярно е че дъжда като е вятър ще те вали вътре, ама какво от това? при мен е отворено само отпред и пак като вали от юг е мокро до половината вътре
ако пък много много се наложи да се затвори, или ако той иска, нека поне е със стъкло.

това хубаво място там ще го обърнете на кухня и дали му позволяваш или не, все там ще се храните, тъй че помисли и за твоите удобства. домакински имам предвид

ако пък устискаш и стане само кътче за отмора, ще е велико. никакви чешми за домати, нищо, само за лежачка и медитации
Моят селски двор
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
Аватар
calico
Наркоман

Следваща

Назад към Градини и дизайн