СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнениеот wenche » Чет Ное 02, 2017 9:48 pm

Ако се чудите кога да пръскате розите - Първо правило на Libra: :lol: :lol:

libra написа: Я му фъсни една пръскачка и сега, какво ще му правиш евала на жизнения цикъл.
Аватар
wenche
Баш кафе майстор

Години: 59

Мнениеот Tanet » Пон Ное 06, 2017 11:18 am

още една битка в полза на красотата

[quote="ivanina
Вчера например, докато моят мъж си режеше лозенцето, аз почти скрита за него от оранжерията изкорених три годишната си сливокайсия Стендесто ,която адски ме разочарова с вкусовите си качества, и лекинко така до нейното място засадих бъдещата си радост ацерчето Тсукуши гата. :daaa:
:[/quote]
"Истинските неща в живота, не са нещата"
Изображение

градинките на "утринния покой"
Аватар
Tanet
Кафе машина

Години: 46

Мнениеот лалесъм » Сря Ное 08, 2017 12:22 pm

из котешкия свят на Графинята
Гео, граф написа:Ха! Консерви 8-) ! Никакви такива лиготии не иска Неро, само Бела аристократката се глезоти и яде едва ли не колкото да не ни обиди. Той е фуражомелка, а като застана на плота да режа нещо (може и моркови да са), той започва да врещи като несмазана врата - тъничко и пискливо, много е смешен и му викам Врещил :lol:. Викам му още и Щирлиц (щото е щирляв), и Батман, и Манго, а той на всичко отговаря :angelche:...

......................................................
шаренийка-НаТуриЙкА
А цветята съществуват не само за хората
Аватар
лалесъм
Кафе машина

Мнениеот kim » Сря Ное 08, 2017 12:52 pm

Геооо, :srofl: :srofl:
Лаленце, пак находка :daaa:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi
Аватар
kim
Чист кофеин

Мнениеот Гео, граф » Сря Ное 08, 2017 2:07 pm

Признания за душевните терзания на форумки в тема Хобито на всяка жена :angelche:

Daniela Pargu написа:То няма лошо да сме елегантни и да робуваме на марки и качество :angel2:
Ето аз, например,като нямаше полско Шверинче/Pinus s.W./ си поръчах немско, но
удържах на стремежа за марка :hihihi:

лалесъм написа:Аз, да си призная, вече робувам на марки. Почнах винаги да залагам на ръкавици от най-високо качество, от 100% естествени материи, с разчупена кройка, следваща естествено извивките на дланта, дори на малките фаланги на пръстите. Това, разбира се, получавам само от марки със световно признато качество. И не мисля да снижавам изискванията си и нивото :angel2:
...пиша за градинарски ръкавици, естествено :lol:

Daniela Pargu написа:Гео, и аз подочух,че този мол/Хоумгарден/ ти бил наблизо :hmmm:
Ми да наглеждаш за прИмоцийки,ако може! :hihihi:
Все ще метнем на гръб по нещичко... :angel2: Да са подновим,де :stiskam: ,не за друго...

wenche написа:Браво, Лаленце, да се успокоят, че и ние ходим на шопинг. Аз отсрамвам форума с едни мекички протектори за коленете, много удобни за залягане в розите :smakeup:
''Не всяка простота е свята. И не всяка комедия — божествена...''
Веничка Ерофеев

Снимките ми!
Аватар
Гео, граф
Наркоман

Години: 54

Мнениеот Гео, граф » Чет Ное 09, 2017 9:59 am

Във вехтошарската тема:

РОУЗ написа:
Румена написа:Ох, успокоих се (мислех, че само аз събирам де що има чекмеджета :oops: )

Около кофите е пълно с конкуренция. :lol:

bell написа:Абе, защо вашите ютии са с петле, а моята е с главун на човек? Това еволюцията ли е? Искам да си намеря с кокошка :liubov2:
Веничка Ерофеев

Снимките ми!
Аватар
Гео, граф
Наркоман

Мнениеот Миша » Пет Ное 10, 2017 7:50 am

Shami написа:Ми немога да ги подложа на лишение от технологий,толкова са свикнали с тях.Там във виртуалното пространство си щуреят.Доволна съм, че единят се занимава и с музика .така от виртуалният свят попада в реалният.Аз също, особено като цъфнат у нас групичка оркестранти духова музика.Тогава всички кучета около нас плюс нашто започват да вият.Съседите също. :lol: А когато малкият заяви,че иска да свири на барабани, :lol: ние решихме да не тормозим детето,я по добре да си сърфира из нета.

Направо си ви представих наживо :lol:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......

Разсадник
Изображение
Аватар
Миша
Наркоман

Години: 46

Мнениеот Shami » Пет Ное 10, 2017 10:16 am

Да Мише :lol: ,а сега си представи и да живееш в близост :lol: .Абе щом алкохолният форум дето по принцип за нищо на света не можеш да го мръднеш от масата,като видят само големите калъфи с инструменти че се носят моментално в групово се изнасят ,като си намират оправдание видиш ли че и те си имали работа. :lol: На ММ страшно му се доработва извънредно :shock: ,само аз оставам на линия ,с готовност обслужване и бюфет.
Даже комшийте ми викат ,да дам на тия деца нещо да ядът белким спрат за почивка и с надежда да ги домързи. :lol:Е аз се стремя постоянно да принасям апетитни блюда ,но отговорът е ,мамо пречиш ни само.
Добре че сбирките се разредиха , сега нещата са много по спокойни , а и вече се свирят цели маршове и е приятно за ухото. :lol:
Аватар
Shami
Кана кафе

Години: 47

Мнениеот Гео, граф » Пет Ное 10, 2017 3:12 pm

По въпроса за охлювите - Шами открила нови раси :shock: ... :lol: :lol:

Shami написа:С охлювите сме тандем ,каквото аз не съм успяла да уморя,те го довършват . :lol:
Темата е много добра и интересна ,показват се доста растения . Аз съответно точа лиги :potekoha: ,охлювите ми също :shock: .Ох с това мое чувство за хумор :lol: ,спирам,край. :hihihi:

Shami написа:Опитвах много пъти ,но явно недостатъчно.Даже и нощем бродих като призрак,ММ ми купи от ония фенерчета дето се закачат на главата.
Децата ме взеха на подбив. :lol:Но те са много ,прииждат отвсякъде,има много неподдържани дворове.Едната съседка затова си пусна пуйки и кокошки в двора,за да се спаси от охлювите, е верно охлюви при нея няма ,но те опасоха всичките и цветя и тя гледа само трева.От другата страна пръскаха с раундъп и оголиха терена ,но от другите две страни прииждат на пълчища всякакви ,голи облечени ,по халат ,кафяви явно друга раса ,само бели не виждам,има едни гиганти направо. :shock:

Шами, не спирай, моля те :daaa:
Веничка Ерофеев

Снимките ми!
Аватар
Гео, граф
Наркоман

Мнениеот лалесъм » Пет Ное 10, 2017 3:50 pm

bell написа:
calico написа:п.п. казват, че титлата "Кралица на цветята" й е дадена от поетесата Сафо. Представяш ли си- това за ония простоцветки преди хиляди години, че тя ко види сега остинките не знам как трябва да ги титулува, еле Дарби :angelche:

Калико, Сафо да не е била от форума? Тогава не съм била още регистрирана, та не знам :angelche: А, Дарби ти си го възпяла повече от древната Сафо :liubov2:

gospodinov написа: :lol: :D , написаното от Сафо е като рекламна брошура на лекарство против хемороиди в сравнение с calico, когато пише за своя Дарби......
шаренийка-НаТуриЙкА
А цветята съществуват не само за хората
Аватар
лалесъм
Кафе машина

Мнениеот Гео, граф » Вто Ное 14, 2017 5:16 pm

Заразно е. И по НМ ходи :lol: :lol: :lol:

мимка написа:... Снощи например се прибира моя мъж, ходи да хвърля боклука, и ми се хили - "Ще черпиш ли?" Изгледах го подозрително, обещах му почерпката, а той ми вика - "Рязали са розите в парка и до контейнера има 2 кубика резници. Искаш ли? :mrgreen: " Ма как да не искам бе човек (храстови бяло-зелени и кадифено-тъмно червени рози, цяло лято ги обикалям), поради липса на лозарска ножица в града, награбихме тази за месото, една торба горе-долу колкото чувал и докато детето събираше листа в парка ние събирахме резници треперейки, да не дойде и камиона да ги вдигне :angel2: Прибрахме се вкъщи и той облекчено каза, че вече имаме причина да си идем тази седмица на село :lol: Но, тъй и тъй ще се копат дупки, днес вече имам още една поръчка цветя, че поне да не ходим да бучим "само" една торба резници.
Мисли му какво те чака оттук нататък, ама да си знаеш - не си сама :ieeee:
Веничка Ерофеев

Снимките ми!
Аватар
Гео, граф
Наркоман

Мнениеот мимка » Вто Ное 14, 2017 10:35 pm

Ех, Гео, изтипоса ме :liubov2: Ама той отдавна вече е зара/о/зен. Последния път като правихме лехите за подправките ми вика - А, ей тука има място за още 2-3 рози :lol:
"...magicians have calculated that million-to-one chances crop up nine times out of ten"
Аватар
мимка
Дълго кафе

Години: 38

Мнениеот Гео, граф » Чет Ное 16, 2017 11:49 am

Миша написа:Калико, Кардиналът не е за сухи условия, цветовете му прегарят , малко да го засуша и става ....прегазен кардинал

:lol: :lol: :lol:
Веничка Ерофеев

Снимките ми!
Аватар
Гео, граф
Наркоман

Мнениеот Гео, граф » Съб Ное 18, 2017 12:03 pm

zeleno написа:... плочките са Пино Грей
Изображение